Přinášíme vám vína menších maďarských vinařů, zaměřujících se na ekologické a organické pěstování vína.

Posledních pár kusů ročníku 2017

Gere od 16. května vpouští do prodeje nový ročník skvělého Kopáru – 2018. Jako jediní máme na skladě ještě posledních několik kusů Kopáru 2017, a poslední pár Gere Villányi Franc 2017.

Neváhejte!

LIMITOVANÝ VÝBĚR
CABERNET FRANC

Chtěli jste vždy ochutnat to nejlepší z Cabernet Franc?

Po limitovanou dobu nabízíme výběr CF od Sausky a Gere v tomto jedinečném setu za zvýhodněnou cenu.

 

ORGANICKÁ NOVINKA:
FEKETE JÁRDOVÁNY 2019

Ochutnali jsme tento organický skvost a ukořistili pro český trh pár lahví. Tuto zapomenutou odrůdu vína přineslo zpět vinařství Gere, navíc v bio provedení. Pokud milujete temnější barvu vína, s živým nosem a chutí kávy, višně, rybízu a bílého pepře, je toto víno určené právě pro vás.

ORGANICKÝ PORTUGIESER 2020

Postupně do naší nabídky budeme přidávat BIO vína. První vlaštovkou je lehké Portugieser 2020 Organic – trio organického pěstování, nejkrásnější vinice ve Villány a portugal přináší toto lehké, ale elegantní letní víno.⁠

 

AKCE 3 x 2

Nově si vychutnejte výběr z portfolia v akci 3 x 2, tedy 3 vína po 2 lahvích za zvýhodněnou cenu.

Aktuálně můžete najít od Sausky Trio 2x Sauska Chardonnay 2019,  2x Sauska Kadarka 2017 a 2x Sauska Cuvée 113 2019

Na zdraví 🙂

Naše vína

Zaměřujeme se převážně na kvalitní červená vína z oblasti Villány v jižním Maďarsku, která svým charakterem odpovídají i náročným požadavkům, za přijatelné ceny.

Bílá vína jsou pak z nejznámější oblasti – Tokaj. Ale nemusíte se bát sladkých těžkých vín, máme v nabídce vynikající suchá netradiční vína jako např. Furmint.

“Všechny peníze světa nemají tolik ceny, jako v pravou chvíli sklenička nejlepšího vína.”

čínské přísloví

Červená vína

Nabízíme širokou řadu vín, od lehčích, ovocnějších vín, přes vážnější až po 3 nejlepší vína v našem sortimentu – Villány 7, Solus a Attila. 

Určitě vyzkoušejte i Cabernet Franc – tradiční, středně pozdní a velmi starobylou odrůdu vína, která vás mile překvapí, ať již Villány Franc od Gere, nebo Cabernet Franc od Sausky. 

 

Bílá, růžová & šumivá

V sortimentu bílých vín vás překvapí náš nejoblíbenější furmint – ať již základní verze Sauska Furmint , bohatý Furmint Birtok, nebo královský Furmint Medve ze 100% organické vinice. Samozřejmě nabízíme i klasiku – dezertní tokajské.

Sortiment růžových a šumivých vín je zatím omezen, do budoucna plánujeme rozšíření.

výrobky z hroznů

Hroznová semínka obsahují vysoký podíl antioxidantů a spoustu zdraví prospěšných látek. Proto Vám ve spolupráci s Gere přinášíme jedinečnou nabídku 3 produktů vyrobených z  jemně mletých hroznových semínek.